Informace o nás

Jde o webový projekt Miroslava Motejlka, který v posledních osmi letech působil jako vedoucí ekonomické rubriky časopisu TÝDEN.

Web se zaměřuje na poskytování důležitých a většinou exklusivních informací ze světa velkého byznysu. Za prvních pár týdnů provozu získal čtenáře v České republice, na Slovensku, na ostrov Niue, v Tuvalu, Austrálii, Dominikánské republice, Spojených arabských emirátech, Turecku, Kypru, Británii, Singapuru, Lichtenštejnsku, Moldově, Taiwanu, Monaku, Lucembursku, Spojených státech, Indii, Španělsku, Kanadě, Norsku, Číně, Dánsku, Francii, Holandsku, Thajsku, Gruziii, Švédsku, Řecku, Švýcarsku, Jihoafrické republice, Belgii, Japonsku, Rakousku, Německu, Rumunsku, Finsku, Brazílii, Maďarsku, Itálii, Rusku, Portugalsku, Polsku, Irsku, na Ukrajině, Novém Zélandě, Seychelách.

Historie projektu

Projekt vznikl tak, že jsem si ve středu 8. října 2008 večer sedl k internetu a prostě si vytvořil vlastní webovou stránku. Není sice krásná, ale jsou na ní zajímavé informace a postřehy, které se v českém jazykovém prostředí běžně nevyskytují. Snad se Vám to bude líbit.

Mirek Motejlek

Pro koho to je

Čtenářem webu Motejlek by mohl být každý, koho nebaví číst a poslouchat hromady nekonkrétního balastu, který je veřejnosti prezentován českými mainstreamovými tištěnými a elektronickými médii.